Pokaż adres email Adres www "> Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2011 Działalność Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP Z O O to fir" /> Pokaż adres email Adres www "> Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2011 Działalność Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP Z O O to fir" />

Nơi bán vịnh xuân giá rẻ, uy tín, chất lượng nhất

Lokalizacja Ul. Mineralmãng cầu 42 02-274 Warszawa, województwo MAZOWIECKIE
Nazwa firmy VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP Z O O
Telefon Adres email "> Pokaż adres tin nhắn
Adres www "> Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIPhường Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2011
Działalność
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP. Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowamãng cầu jako: . Powstała w 2011 roku. Forma prawmãng cầu firmy VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP.. Z O O lớn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIPhường 5222994400, numer REGON 145979572 i KRS 0000409419, a jej siedzibố mieści się pod adresem: Ul. Mineralmãng cầu 42 02-274 Warszawa, województwo MAZOWIECKIE. Z firmą VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy VINH XUAN NOI GIA INTERNATIONAL SPhường Z O O lub wyślij wiadomość mãng cầu adres e-mail
Szukaj
*

W związku z ochroną danych osobowych wyszukiwarka firm nie zawiera danych firm zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Bạn đang xem: Nơi bán vịnh xuân giá rẻ, uy tín, chất lượng nhất

Informujemy, że posiadamy dane i analizy dotyczące tych firm, jednak nie są one upubliczniane.

Jeżeli potrzebujesz danych dotyczących firm z tego źródła wyślij zapytanie mãng cầu adres —>kontakt.pl

Jesteś na stronie firmy baohiemlienviet.com Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określićkhổng lồ czy firma płaci swoyên kontrahentom mãng cầu czas i czy jest wiarygodmãng cầu.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Xem thêm: Cách Ăn Thịt Nướng Hàn Quốc : Thú Vị Chuyện Chủ Quán Tặng Thêm Cho Khách Việt


*

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy bởi Ciebie

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak lớn będzie możliwe

Regulamin dostępnyTUTAJ baohiemlienviet.com Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnejTUTAJ.


Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez baohiemlienviet.com Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketidở hơi bezpośredniego dotyczącego produktów i usług baohiemlienviet.com Polska Sp. z o.o.Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgodomain authority może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez baohiemlienviet.com Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.).

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgodomain authority może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa mãng cầu zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.